O kancelarii

Kancelaria Adwokacka w Oławie

Kancelaria specjalizuje się w obsłudze klientów indywidualnych, jak również firm. Świadczymy usług na najwyższym poziomie poprzez udzielanie skutecznej pomocy prawnej. Prowadzone sprawy traktujemy indywidualnie, w razie potrzeby korzystając z pomocy specjalistów z zakresu doradztwa podatkowego oraz legalizacji zatrudnienia obcokrajowców. Dzięki tak szerokiej współpracy świadczymy usługi prawne na wysokim poziomie.


Mecenas Amelia Gałuszka-Bury

Właściciel kancelarii adwokackiej
W swojej pracy kieruję się zasadą skutecznej ochrony praw i interesów Klientów. Zawsze znajduję optymalne rozwiązanie problemu i wyjaśniam możliwe opcje, tak aby Klienci kancelarii rozumieli swoją sytuację prawną. Jako doświadczony adwokat, zależy mi, aby osoby, czy też podmioty gospodarcze, miały poczucie, że ich sprawa jest dla mnie ważna, a wszelkie niejasności prawne są na bieżąco wyjaśniane.

 

W zależności od potrzeb, oferuję kompleksową obsługę prawną lub doraźną pomoc w nurtujących kwestiach. Sposób współpracy jest ustalany na samym początku naszego spotkania. 

Ukończyłam studia prawnicze na Uniwersytecie Wrocławski. W stolicy Dolnego Śląska odbyłam również aplikację adwokacką i zdobywałam doświadczenie w różnych kancelariach. Od lat jestem spełnionym adwokatem, który wciąż podnosi swoje kwalifikacje poprzez liczne kursy, szkolenia. 

Ufam, że wiedza, profesjonalizm i umiejętność słuchania potrzeb moich Klientów, zawsze się obronią. Zapraszam do kancelarii w Oławie.